W nawiązaniu do harmonogramów wywozu odpadów przypominamy o terminach wywozu ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH tj. m.in.:

  • mebli - m.in. wersalek, foteli, meblościanek i ich elementów, 
  • zużytych opon, 
  • elektro-śmieci tj. zużytego, zepsutego lub przestarzałego sprzętu elektrycznego
    i elektronicznego m.in. pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, radia, komputery, odkurzacze, telefony, 
  • inne odpady wielkogabarytowe tj. m.in. dywany, chodniki, wykładziny, okna i drzwi bez szyb.

Odpady wielkogabarytowe należy wystawiać w dniu odbioru do godz. 10:00 przed posesję, na chodniku lub w miejscu nieutrudniającym ruchu drogowego i ułatwiającym załadunek sprzętu na pojazdy.

 

 

Terminy wywozu odpadów wielkogabarytowych z zabudowy śródmiejskiej

 

Data

Rejon/ ulice

18 – 19.11.2014r.

Łąkowa, Łokietka, Niedziałkowskiego, Poznańska, Szczecińska

20 – 21.11.2014r.

Armii Krajowej, Bol. Chrobrego, Cmentarna, E. Gierczak, Polna, Popiełuszki, Reymonta, Zawadzkiego

24.11.2014r.

Broniewskiego, Drawska, Kombatantów Polskich, Mickiewicza, Podmiejska, Słowackiego

26.11.2014r.

3 Marca, 3 Marca (od ul. Kościuszki),
Bat. Chłopskich, Kościuszki, Nowomiejska, Plac Jana Pawła II, Podgórna, Podwale, Zduńska

27.11.2014r.

Kołobrzeska, Lipowa, Połczyńska,
Wojska Polskiego

   

 

 

Terminy wywozu odpadów wielkogabarytowych z zabudowy wielorodzinnej

 

Data

Rejon/ ulice

18-19.11.2014r.

Katowicka, Niedziałkowskiego, Ogrodowa, Poznańska, Szczecińska

20 -21.11.2014r.

Armii Krajowej, Plac Lotników, Popiełuszki

24.11.2014r.

Kombatantów Polskich, Piłsudskiego, Drawska, Sportowa

25.11.2014 r.

Miła, Parkowa

26.11.2014r.

3 Marca 7,8,9; Kościuszki, Lekarska, Łączna, Nowomiejska, Słowiańska 4, Słowiańska 5, Słowiańska 6-8, 1 Maja 16,17; Cmentarna 6,6a; Krzywoustego, Mieszka I, Podgórna, Wenedów, Zduńska

27.11.2014r.

Wojska Polskiego

28.11.2014r.

Szturmowców, Żwirki i Wigury, Gagarina, Lotnicza, Tałdykina

 

Terminy wywozu odpadów wielkogabarytowych z zabudowy jednorodzinnej

 

Data

Rejon/ ulice

18-19.11.2014r.

Rejon Zatorze
(ulice Bydgoska, Chełmińska, Gdańska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Katowicka, Koszalińska, Krakowska, Łąkowa, Łokietka, Opolska, Pocztowa, Pomorska, Poznańska, Szczecińska, Toruńska, Warszawska, Wileńska, Wrocławska)

20-21.11.2014r.

Rejon ulicy Armii Krajowej 
(ulice Armii Krajowej, Jesienna, Królowej Jadwigi, Letnia, Pogodna, Różana, Słoneczna, Tęczowa, Wiosenna, Zawadzkiego, Zimowa)

Rejon ulicy Bolesława Chrobrego
(ulice Bolesława Chrobrego, Brawo, Cmentarna, Osiedle Bolesława Chrobrego)

Rejon ulicy Popiełuszki
(ulice Emilii Gierczak, Kościuszki, Polna, Popiełuszki, Reymonta)

24.11.2014r.

Rejon ulicy Drawskiej
(ulice Broniewskiego, Dobra Rycerskie, Drawska, Mickiewicza, Podmiejska, Słowackiego, Sportowa, Żeromskiego)

25.11.2014r.

Rejon ulicy Parkowej
(ulice Dąbrowskiej, Fredry, Kochanowskiego, Kombatantów Polskich, Konopnickiej, Miła, Nałkowskiej, Norwida, Nowa, Parkowa, Reja, Sienkiewicza, Tuwima, Wojska Polskiego)

26.11.2014r.

Rejon ulicy Niedziałkowskiego
(ulice Niedziałkowskiego, Nowomiejska, Orląt Lwowskich, Podgórna)

27.11.2014r.

Rejon ulic 3 Marca, Kołobrzeska
(ulice 3 Marca, Batalionów Chłopskich, Kołobrzeska, Lipowa, Spółdzielcza, Zduńska)

Rejon ulicy Połczyńskiej
(ulice Boczna, Cicha, Dobra, Jarzębinowa, Spacerowa, Spokojna, Połczyńska, Wiejska)